Με θλίψη αποχαιρετούμε τον Κωνσταντίνο Μακρόπουλο

Τρί, 18/07/2023 - 00:00 έως 23:45

Στο πένθος βυθίστηκε ο Δήμος Καμένων Βούρλων στο άκουσμα της είδησης του θανάτου του Κωνσταντίνου Μακρόπουλου του Παναγιώτη.

Ο Κωνσταντίνος εργαζόταν ως μόνιμος υπάλληλος του Δήμου Καμένων Βούρλων στην Υπηρεσία Καθαριότητας. Έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 62 ετών.

Ο Δήμαρχος Καμένων Βούρλων, οι Αντιδήμαρχοι, το Δημοτικό Συμβούλιο, το προσωπικό και οι εργαζόμενοι του Δήμου εκφράζουμε τα ειλικρινή και θερμά μας συλλυπητήρια στην οικογένεια και τους οικείους του!

Καλό Παράδεισο συνάδελφε Κώστα!