Η Πέγκυ Ζήνα στα Καμένα Βούρλα την Κυριακή 6 Αυγούστου!

Τετ, 02/08/2023 - 00:00 έως 23:45

Μια από τις πιο αγαπημένες Ελληνίδες τραγουδίστριες, η Πέγκυ Ζήνα, με αναρίθμητες επιτυχίες στο ενεργητικό της, έρχεται για μια μοναδική συναυλία στην παραλία «Isabella» στα Καμένα Βούρλα την Κυριακή 6 Αυγούστου 2023 στις 21:30, στο πλαίσιο του Μουσικού Φεστιβάλ Καλοκαιριού του Δήμου Καμένων Βούρλων.

Η Πέγκυ Ζήνα θα ερμηνεύσει παλιές και καινούριες επιτυχίες της, χαρίζοντας στο κοινό μια αξέχαστη βραδιά γεμάτη κέφι.

Η είσοδος θα είναι ελεύθερη για το κοινό.