ΕΥΧΕΣ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΜΩΛΟΥ-ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Πέμ, 13/04/2017 - 11:45

Η εβδομάδα των Παθών και η Ανάσταση του Χριστού μας γεμίζει με ελπίδα και πίστη.

Αυτή τη χρονιά, για άλλη μία φορά, όλοι μας καλούμαστε να ξεπεράσουμε τον εαυτό μας και να υπερβούμε τις υπαρκτές δυσχέρειες σε προσωπικό και κοινωνικό επίπεδο. Η πρόκληση για την Τοπική Αυτοδιοίκηση είναι να αντιμετωπίσει τα προβλήματα, στο πλαίσιο των αρμοδιοτήτων και των δυνατοτήτων της, προς όφελος των πολιτών.

Εύχομαι ολόθερμα στους δημότες και τους επισκέπτες της περιοχής μας Καλό Πάσχα με υγεία και ευτυχία.

Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ

ΣΥΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ