Ο Δήμος Μώλου Αγίου Κων/νου , υποδέχεται  στις 7.00 σήμερα το απόγευμα, στα Καμένα Βούρλα, στο χώρο του Τουριστικού Περιπτέρου, έναντι του Ιερού Ναού Αγίου Παντελεήμονα, τον ποδηλάτη  Τομ Κοκκόρη, ο οποίος σε συνεργασία με το Σύλλογο Φίλων Παιδιών με Καρκίνο «ΕΛΠΙΔΑ» και με σύνθημα «Με το ποδήλατο  για την ΕΛΠΙΔΑ»,  ξεκίνησε την 1η Απριλίου  έναν ποδηλατικό γύρο  σε τρεις ηπείρους- Αυστραλία , Αμερική  και Ευρώπη- με συν-ποδηλάτη  την 16χρονη  κόρη του Όλγα, με στόχο την οικονομική ενίσχυση του Συλλόγου  και την ενημέρωση του κόσμου για  το έργο του.

Τον ποδηλάτη Τομ Κοκκόρη, θα συνοδεύσουν μέχρι τη Δημοτική Ενότητα Αγίου Κων/νου  ποδηλάτες του Συλλόγου «ΠΡΟΒΟΜΑΣΤΟΡΕΣ»

Με τις καλύτερές μας ευχές  για ένα Καλό Ταξίδι

ΣυνημμένοΜέγεθος