Beach party με τους «48 Ώρες» την Παρασκευή (11/8) στα Καμένα Βούρλα

Δευ, 07/08/2023 - 00:00 έως 23:45

Ένα αξέχαστο beach party ετοιμάζουν οι «48 Ώρες» την Παρασκευή 11 Αυγούστου 2023 στις 21:30 στην παραλία «Isabella» στα Καμένα Βούρλα, στο πλαίσιο του Μουσικού Φεστιβάλ Καλοκαιριού του Δήμου Καμένων Βούρλων!

Η μπάντα δημιουργήθηκε το 2003 από μια 48ωρη προθεσμία, την οποία επέλεξε να χρησιμοποιεί ως όνομα. Το 2009, στον τελικό του «X Factor 2» κατέκτησαν την τρίτη θέση, ενώ από το 2010 έως το 2013 συμμετείχαν στην εβδομαδιαία εκπομπή του «ALPHA», «Βράδυ με τον Πέτρο Κωστόπουλο», όπου «έφτιαχναν ζωντανά το soundtrack» της κάθε εκπομπής.

Έχουν συνεργαστεί με πολλούς αγαπημένους Έλληνες καλλιτέχνες, όπως οι Αντώνης Ρέμος, Άννα Βίσση, Νότης Σφακιανάκης, Δέσποινα Βανδή, Πέγκυ Ζήνα, Τάκης Ζαχαράτος, Χρήστος Δάντης, και έχουν παίξει ζωντανά σε ιδιωτικά πάρτυ σημαίνοντων προσωπικοτήτων από την Ελλάδα και το εξωτερικό, όπως ο παγκοσμίου φήμης συγγραφέας Paulo Coelho, ο οποίος τους έχει σταθερά από το 2013 στα πάρτυ του σε όλο τον κόσμο.

Η είσοδος θα είναι ελεύθερη για το κοινό.