Προκηρύξεις - Διαγωνισμοί

Αριθμός Πρωτοκόλλου:

Ημερ/νία Πρωτοκόλλησης:

Παρασκευή, 22 Αύγουστος, 2014

Ο Δήμος Μώλου - Αγίου Κων/νου ανακοινώνει ότι, στο πλαίσιο της ενταγμένης πράξης "Τεχνική Βοήθεια του Δήμου Μώλου - Αγίου Κωνσταντίνου" με κωδικό MIS 389391 στο επιχειρισιακό πρόγραμμα "Τεχνική υποστήριξη εφαρμογής Στερεάς Ελλάδας", προτίθεται να προχωρήσει στην ανάθεση της υπηρεσίας με τίτλο "Τεχνική Υποστήριξη για την ωρίμανση δράσεων που αφορούν την προώθηση - ανάδειξη του τουριστικού & πολιτιστικού προϊόντος του Δήμου Μώλου-Αγίου Κωνσταντίνου", προϋπολογισμού 19.680,00 €.

Για το λόγο αυτό παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, οι οποίοι διαθέτουν τα τυπικά προσόντα και μπορούν σύμφωνα με το Νόμο να παρέχουν την υπηρεσία, να καταθέσουν εντός εφτά ημερών την προσφορά τους στα γραφεί ατου Δήμου, οδός Αγίου Παντελεήμονα, αρ.8, στο γραφείο του πρωτοκόλλου, τις εργάσιμες ώρες και ημέρες. Η σχετική πίστωση είναι εγγεγραμμένη στον προϋπολογισμό του Δήμου Μώλου-Αγίου Κων/νου και στον ΚΑ 10.7341.0006. Περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο 2235350022.

Η ανάθεση της υπηρεσίας θα γίνει με την διαδικασία της απευθείας ανάθεσης, με απόφαση Δημάρχου, σύμφωνα με την ισχύουσα νομοθεσία.