Προκηρύξεις - Διαγωνισμοί

Δευ, 16/05/2022 - 15:00

Ημερ/νία Πρωτοκόλλησης:

Δευτέρα, 16 Μάιος, 2022

Η πρόσκληση αφορά την συμπλήρωση του Μητρώου Εργοληπτών (εταιρειών - φυσικών προσώπων) οχημάτων και μηχανημάτων έργων για την αντιμετώπιση εκτάκτων αναγκών από πλημμύρες, χιονοπτώσεις-παγετό, κατολισθήσεις, πυρκαγιές και λοιπές φυσικές ή τεχνολογικές καταστροφές, στην περιοχή ευθύνης του Δήμου Καμένων Βούρλων, για το χρονικό διάστημα έως 31/12/2023.

Οι ενδιαφερόμενοι πρέπει να υποβάλλουν αίτηση συμμετοχής σε κλειστό φάκελο, στο Πρωτόκολλο του Δήμου, μέχρι και την 31/05/2022.

Η πρόσκληση και τα δικαιολογητικά επισυνάπτονται παρακάτω :

1. ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
  2. ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ