Στα Καμένα Βούρλα αύριο (26/1) ο Χρήστος Σταϊκούρας

Τετ, 25/01/2023 - 09:00

Στα Καμένα Βούρλα θα βρεθεί αύριο, Πέμπτη 26 Ιανουαρίου 2023, ο Υπουργός Οικονομικών και Βουλευτής Φθιώτιδας, κ. Χρήστος Σταϊκούρας, στο πλαίσιο της σειράς συναντήσεων εργασίας που πραγματοποιεί στις έδρες των Δήμων του Νομού, σε συνεργασία με τους Δημάρχους.

Η Τρίτη Ειδική Συνάντηση – Συνεδρίαση, στην οποία θα συμμετάσχουν οι Δημοτικοί Σύμβουλοι και οι εκπρόσωποι των Κοινοτήτων θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου στις 17:00, και θα είναι ανοικτή για τους πολίτες.

Αντικείμενό της θα είναι:

1. Αξιολόγηση των έργων που υλοποιήθηκαν και της εξέλιξης αυτών που έχουν δρομολογηθεί, καθώς και των πρωτοβουλιών που έχουν αναληφθεί.

2. Διατύπωση προτάσεων και έναρξη ιεράρχησης έργων και δράσεων για τη νέα κοινοβουλευτική περίοδο.

* Φωτογραφία αρχείου.