Προγραμματισμένες διακοπές ρεύματος 23.01.2024

Δευ, 22/01/2024 - 11:30

Την Τρίτη 23.01.2024 λόγω εκτέλεσης εργασιών σε δίκτυα γραμμών Μέσης & Χαμηλής Τάσης θα γίνουν προγραμματισμένες διακοπές ρεύματος στις κάτωθι περιοχές του Δήμου Καμένων Βούρλων:

ΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΚΚΛΗΣΙΩΝ, ΤΟ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ ΚΑΙ ΤΟ ΛΙΑΠΑΤΟΡΕΜΑ, ΑΠΟ ΩΡΑ 8:00Π.Μ. ΕΩΣ ΤΙΣ 15:00Μ.Μ.

Σημειώνεται ότι επειδή πρόκειται για τεχνικές εργασίες, μπορεί να υπάρξει μικρή μεταβολή στις ώρες διακοπής, δηλαδή να μειωθούν οι ώρες (το συνηθέστερο) ή αν προκύψουν απρόβλεπτες τεχνικές δυσκολίες να γίνει μικρή υπέρβαση.