Προγραμματισμένες διακοπές ρεύματος 22.01.2024 - ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ

Παρ, 19/01/2024 - 09:30

Την Δευτέρα 22.01.2024 λόγω εκτέλεσης εργασιών σε δίκτυα γραμμών Μέσης & Χαμηλής Τάσης, θα πραγματοποιηθούν προγραμματισμένες διακοπές ρεύματος σε περιοχές του Δήμου Καμένων Βούρλων, ειδικότερα:

• από τις 8:00π.μ. έως τις 8:10π.μ. και από τις 15:00μ.μ. έως τις 15:30μ.μ. ο μισός  Άγιος Κωνσταντίνος τα σπίτια πρός το βουνό (από την ανηφόρα Γκατζούνη, Μπεσιρέϊκα και Αχλάδες), οι σήραγγες Κ1 και η Νέα Άγναντη.
  • από τις 8:00π.μ. έως τις 15:30 η Άγναντη, το Διχαλόρεμα, τα αντλιοστάσια Άγναντης και τα Φ/Β .

Σημειώνεται ότι επειδή πρόκειται για τεχνικές εργασίες, μπορεί να υπάρξει μικρή μεταβολή στις ώρες διακοπής, δηλαδή να μειωθούν οι ώρες( το συνηθέστερο) ή αν προκύψουν απρόβλεπτες τεχνικές δυσκολίες να γίνει μικρή υπέρβαση.