Μήνυμα συμπαράστασης στον τουρκικό και τον συριακό λαό

Δευ, 06/02/2023 - 00:00 έως 23:45

Ο Δήμαρχος Καμένων Βούρλων, κ. Ιωάννης Συκιώτης, προέβη στην ακόλουθη δήλωση: «Είμαστε συγκλονισμένοι με την ανείπωτη τραγωδία που εκτυλίσσεται τις τελευταίες ώρες στην Τουρκία και τη Συρία. Εκφράζουμε τη συμπαράστασή μας στον τουρκικό και τον συριακό λαό, με τους οποίους μάς συνδέουν δεσμοί φιλίας. Τα θερμά μας συλλυπητήρια στις οικογένειες των θυμάτων και γρήγορη ανάρρωση στους τραυματίες. Καλή δύναμη στα σωστικά συνεργεία που δίνουν τη δική τους μάχη».