Μην παρκάρετε άναρχα επί της οδού Αριστοτέλη

Δευ, 17/07/2023 - 00:00 έως 23:45

Και φέτος παρατηρείται το φαινόμενο να παρκάρουν αυτοκίνητα επί της οδού Αριστοτέλη στα Καμένα Βούρλα, εκεί όπου υπάρχουν ειδικοί κώνοι σήμανσης -οι οποίοι απομακρύνονται από κάποιους- με αποτέλεσμα να γίνεται δύσκολη η πρόσβαση του απορριμματοφόρου.

Εκτός του ότι δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί η αποκομιδή των απορριμμάτων, υπάρχει σοβαρός κίνδυνος ατυχήματος.

Παρακαλούνται οι λίγοι να μην δυσκολεύουν την ορθή λειτουργία του Δήμου και να μην επιβαρύνουν τους πολλούς.