Με επιτυχία η εκδήλωση για τη Γιορτή της Μητέρας στον Μώλο

Δευ, 15/05/2023 - 00:00 έως 23:45

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε η εκδήλωση για την Γιορτή της Μητέρας που διοργάνωσε ο Εξωραϊστικός Σύλλογος Γυναικών Μώλου, υπό την αιγίδα του Δήμου Καμένων Βούρλων, την Κυριακή 14 Μαΐου 2023 στην κατάμεστη από γυναίκες αίθουσα του Δημοτικού Καταστήματος Μώλου, παρουσία των αρχών του τόπου.

Ομιλητές της εκδήλωσης ήταν η ψυχολόγος του Κέντρου Κοινότητας του Δήμου Καμένων Βούρλων, Στεργιανή Μαντζιούρα, και η εκπαιδευτικός του Δημοτικού Σχολείου Μώλου, Παναγιώτα Τσουκνίδα.

Συμμετείχαν η μεικτή χορωδία Μώλου και η παιδική χορωδία παραρτήματος Καμένων Βούρλων του ωδείου της Ιεράς Μητροπόλεως Φθιώτιδος «Γερμανός ο Μελωδός».