Ενημερωτική συνάντηση – παρουσίαση του έργου «κατασκευή νέων παροχών αποχέτευσης Κοινότητας Μώλου Δήμου Καμένων Βούρλων» την Πέμπτη (11/5) στον Μώλο

Τρί, 09/05/2023 - 00:00 έως 23:45

Ενημερωτική συνάντηση – παρουσίαση του έργου «Κατασκευή νέων παροχών αποχέτευσης Κοινότητας Μώλου Δήμου Καμένων Βούρλων», μετά την Απόφαση ένταξής του στο Ταμείο Ανθεκτικότητας και Ανάκαμψης θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 11 Μαΐου 2023 στις 17:00, στο Δημοτικό Κατάστημα Μώλου, από τον Γενικό Γραμματέα Συντονισμού Διαχείρισης Αποβλήτων του Υπουργείου Περιβάλλοντος και Ενέργειας, κ. Εμμανουήλ Γραφάκο.

ΣυνημμένοΜέγεθος
PDF icon prosklisi_ypen_grafakos_signed.pdf756.92 KB