Αποτελεί στην ουσία έναν χώρο στον οποίο οι πολίτες μπορούν να ανταλλάξουν απόψεις πάνω σε θέματα κοινού ενδιαφέροντος δίνοντας τους παράλληλα τη...
![Εικόνα site_admin Εικόνα site_admin](https://www.dimos-kamenon-vourlon.gr/sites/default/files/styles/thumbnail/public/users/picture-17-1478768642.jpg?itok=GAC3INLE)
Την Δευτέρα 01.04.2024 στην Δημοτική Κοινότητα Καμένων Βούρλων θα πραγματοποιηθεί προγραμματισμένη διακοπή νερού στην περιοχή που περικλείεται από τις οδούς Γερασίμου Βασιλειάδη, Αγίου Παντελεήμονος και Κωνσταντινουπόλεως από τις 08:00 το πρωί έως τη 13:00 το μεσημέρι.
Ευχαριστούμε για την κατανόησή σας.