Λαμία : 12 Αυγούστου 2013

Όλα έτοιμα λοιπόν για τον 5ο & 2ο & 2ο γύρο του Πανελληνίου Κυπέλλου Χώματος - Επάθλου Κεντρικής Ελλάδος – Επάθλου Νέων Οδηγών 2013, αντίστοιχα, πού συνδιοργανώνει η Α.Λ.Α.Λαμίας με τον Δήμο Μώλου-Αγ. Κωνσταντίνου στα Καμένα Βούρλα (ε.δ. Ρεγκίνι-Καρυά) την 31 Αυγούστου-1 Σεπτεμβρίου 2013.

Ο “Σύλλογος Ξενοδόχων Καμένων Βούρλων” προσφέρει ειδικές τιμές στα ξενοδοχεία για όλους τους επισκέπτες εν όψει του αγώνα, ενώ δίπλα μας για ακόμη μία φορά, το “GROUP KARELLIS” και η “ΘΕΡΜΟΠΕΤΡΟΛ-ΧΑΤΖΗΤΣΟΠΑΝΗΣ” στον ρόλο του  χορηγού, και υποστηρικτές την  “MY-TRACK-Real Time Gps Tracking Systems”, την “YACCO ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ-ΑΦΟΙ ΖΑΧΑΡΑΚΗ”,  το  MUSIC CAFÉ ΠΡΟΒΑ” στα Καμένα Βούρλα όπου θα βρίσκεται η Γραμματεία του αγώνα και θα γίνουν τόσο η τελετή Πανηγυρικής Εκκίνησης όσο και ο Διοικητικός-Τεχνικός Έλεγχος αλλά και η Απονομή Κυπέλλων-Επάθλων του αγώνα, καθώς και τοHOTEL SISSYπου θα είναι υπεύθυνο για την φιλοξενία των πληρωμάτων.

Η Α.Λ.Α.Λαμίας, έχοντας πάντα το βλέμμα της στραμμένο προς τους αγωνιζόμενους, προσφέρει την διανυκτέρευση του πληρώματος την Παρασκευή – Σάββατο 30-31/8 για τα πληρώματα εκτός Λαμίας, και το Σάββατο 31/8 για τα πληρώματα από Λαμία, στο ξενοδοχείο “SISSY” στα Καμένα Βούρλα .

Υπενθυμίζεται ότι η λήξη υποβολής συμμετοχών για το 3ο Ράλλυ Σπρίντ Καμένων Βούρλων, είναι την Παρασκευή 23 Αυγούστου 2012 και ώρα 21:00΄ με fax στο 22310 44643 ή ηλεκτρονικά στο e-mail της Λέσχης info@alal.gr, ΠΡΟΣΟΧΗ με πλήρως συμπληρωμένη την Δήλωση Συμμετοχής.

Φόρμα Δήλωσης Συμμετοχής καθώς και οποιαδήποτε πληροφορία, μπορείτε να πάρετε από την ΑΛΑ Λαμίας (τηλ: 22310 37230/27700 – 6977 959322) καθώς και από την ιστοσελίδα της  Λέσχης  www.alal.gr.

Για την Α.Λ.Α.Λαμίας

Το Γραφείο Τύπου