Πέμ, 29/05/2014 - 13:00 έως Παρ, 30/05/2014 - 12:45

Γνωστοποιούμε ότι το Τμήμα Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Μώλου Αγ. Κωνσταντίνου, στις  30/05/2014 ημέρα Παρασκευή και ώρα  10.30 μ.μ. θα διεξάγει κλήρωση για την ανάδειξη του τακτικού και αναπληρωματικού μέλους, που θα συγκροτήσουν με τον Πρ/νο του Τμήματος, Ντούβρα Βασίλειο Π/Μ και τον επιβλέποντα Αποστολόπουλο  Ιωάννη Π/Μ την Επιτροπή Παραλαβής Φυσικού Εδάφους του έργου «ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΟΔΟΠΟΙΙΑ Δ.Ε. ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ», αναδόχου Παπαθανασίου Δημήτριου του Θεοφάνους.   Η παρούσα ανακοίνωση να τοιχοκολληθεί στον Πίνακα Ανακοινώσεων του Δήμου Μώλου Αγ. Κωνσταντίνου  και να αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Δήμου Μώλου Αγ. Κωνσταντίνου.

ΣυνημμένοΜέγεθος
Αρχείο tehniki_ypiresia-2.docx31.3 KB