Ψήφισμα για ΚΕΠ Αγίου Κων.νου

Πέμ, 24/03/2016 - 14:00 έως Παρ, 25/03/2016 - 13:45

ΔΗΜΟΣ ΜΩΛΟΣ ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ

ΨΗΦΙΣΜΑ

Το Δημοτικό Συμβούλιο  του Δήμου Μώλου Αγίου Κων/νου, με ομόφωνη απόφασή του  στηρίζει τους εργαζομένους στο Κ.Ε.Π. Αγίου Κων/νου του Δήμου Μώλου Αγίου Κων/νου, οι οποίοι καλύπτουν πάγιες και διαρκείς ανάγκες  των πολιτών καθώς η εργασία των ανωτέρω εργαζομένων δεν είναι πρόσκαιρη, αλλά πάγια και διαρκής εξυπηρετώντας καθημερινά από της προσλήψεώς τους  μέχρι σήμερα  την καθολική πρόσβαση όλων των πολιτών στη διοικητική  πληροφόρηση και εξυπηρέτηση.

Καμένα Βούρλα, 24-3-2016

ΣυνημμένοΜέγεθος