Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος «Τεχνική Βοήθεια του Δήμου Μώλου – Αγίου Κωνσταντίνου »

Ο Δήμος Μώλου – Αγίου Κωνσταντίνου ανακοινώνει ότι, στo πλαίσιo της ενταγμένης πράξης «ΤΕΧΝΙΚΗ  ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΩΛΟΥ – ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ» με κωδικό MIS 389391 στο Επιχειρησιακό Πρόγραμμα «ΤΕΧΝΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ», προτίθεται να προχωρήσει στην ανάθεση της υπηρεσίας με τίτλο «Τεχνική Βοήθεια του Δήμου Μώλου – Αγίου Κωνσταντίνο ενταγμένων/νέων/προς ένταξη έργων του Δήμου στο ΕΣΠΑ 2007-2013».

Για το λόγο αυτό παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, οι οποίοι διαθέτουν τα τυπικά προσόντα και μπορούν σύμφωνα με το Νόμο να παρέχουν την υπηρεσία, να καταθέσουν εντός δέκα πέντε ημερών την προσφορά τους στα γραφεία του Δήμου, οδός Αγίου Παντελεήμονα, αρ. 8 , στο γραφείο του πρωτοκόλλου, τις εργάσιμες ώρες και ημέρες.