Πρόσκληση ειδικής συνεδρίασης

Δευ, 01/09/2014 - 11:15

Παρακαλείσθε  όπως προσέλθετε  στο Δημοτικό Κατάστημα, αίθουσα συνεδριάσεων Δημοτικού Συμβουλίου (Αγίου Παντελεήμονος 8- 35008 Καμένα Βούρλα) στις  7 Σεπτεμβρίου 2014, ημέρα Κυριακή και ώρα 11.00 π.μ., ώστε να διεξαχθεί η προβλεπόμενη από τα άρθρα 64 και 74 του Ν. 3852/2010 εκλογή των μελών του Προεδρείου του Δημοτικού Συμβουλίου και των μελών της Οικονομικής Επιτροπής και της Επιτροπής Ποιότητας  Ζωής.

Επίσης  στην ίδια  συνεδρίαση και μετά  την ολοκλήρωση  της ανωτέρω διαδικασίας, θα διεξαχθεί και η εκλογή των εκπροσώπων του Δήμου στη Γενική Συνέλευση  της Π.Ε.Δ.

Ο πλειοψηφών Σύμβουλος

Μακρυνίτσας Δημήτριος