Μήνυμα Δημάρχου Καμένων Βούρλων με αφορμή την έναρξη των Πανελλαδικών Εξετάσεων

Πέμ, 01/06/2023 - 00:00 έως 23:45

Με αφορμή την έναρξη των Πανελλαδικών Εξετάσεων, ο Δήμαρχος Καμένων Βούρλων, κ. Ιωάννης Συκιώτης, δήλωσε σχετικά: «Οι Πανελλαδικές εξετάσεις αποτελούν τον πρώτο σημαντικό, από τους πολλούς σταθμούς της ζωής μας.

Οι μαθήτριες και οι μαθητές να έχουν  αυτοπεποίθηση και ψυχραιμία, καθόλου άγχος και να θυμούνται πως η αξία μας ως άνθρωποι και οι γνώσεις που έχουν κερδίσει με τόση προσπάθειά δεν αλλάζει από το αποτέλεσμα.

Καλή επιτυχία και καλά αποτελέσματα στην εκπλήρωση των στόχων τους!

Στους γονείς των παιδιών και τους καθηγητές τους εύχομαι ολόψυχα καλή δικαίωση!»