ΗΜΕΡΙΔΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ "ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΟΥ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ"

Η    ΑΝ. ΔΙΑ. Στερεάς Ελλάδας    σε συνεργασία με την  Περιφέρεια Στερεάς Ελλάδας- Περιφερειακή Ενότητα Φθιώτιδας, το Δήμο Μώλου - Αγίου Κωνσταντίνου και το Επιμελητήριο Φθιώτιδας διοργανώνουν ΗΜΕΡΙΔΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ για την αξιοποίηση του χρηματοδοτικού προγράμματος:

«ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΣ» που εντάσσεται στο επιχειρησιακό πρόγραμμα ΄΄ Ανταγωνιστικότητα και Επιχειρηματικότητα ΄΄ του ΕΣΠΑ 2007-2013.

Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 15 Σεπτεμβρίου και ώρα 19:00, στα Καμένα Βούρλα, στην αίθουσα συνεδριάσεων του Ξενοδοχείου Galini.

Καλούνται να συμμετέχουν οι επιχειρήσεις του κλάδου του εναλλακτικού τουρισμού (επιχειρήσεις εστίασης, διαμονής, οργάνωσης ταξιδίων κλπ),  της ευρύτερης περιοχής.