ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ RAPID TEST ΓΙΑ ΚΟΡΟΝΟΪΟ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ (ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ)

Τρί, 20/04/2021 - 12:00

Τρίτη, 20/04/2021

ΔΗΜΟΣ ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε, ότι η ομάδα διαχείρισης Covid της Περιφέρειας Στερεάς Ελλάδας, υπό τον συντονιστή γιατρό κο. Αγάλο Φωτόπουλο θα βρίσκεται αύριο Τετάρτη 21 Απριλίου 2021, από ώρα 11:00 έως και 14:30 στο χώρο της πλατείας της κοινότητας Καινούργιου για την πραγματοποίηση δωρεάν μαζικής δειγματοληψίας (rapid test) για τον κορωνοϊό.

Οι προσερχόμενοι για τη διαδικασία δειγματοληψίας πρέπει να διαθέτουν το ΑΜΚΑ και τον αριθμό κινητού τηλεφώνου τους.

Ο Αντιδήμαρχος

Σκεπαρνάκος Κωνσταντίνος