ΔΙΑΝΟΜΗ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΣΕ ΑΠΟΡΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΟΓΩ ΠΑΣΧΑ

Σάβ, 18/04/2020 - 17:30

Σήμερα, σε περισσότερες από πενήντα πέντε (55) οικογένειες, ο Δήμος Καμένων Βούρλων

προσέφερε και διένειμε κατ’ οίκον κρέας, στηρίζοντας με αυτό τον τρόπο συμπολίτες μας που έχουν ανάγκη.

Τη μεγάλη αυτή προσπάθεια στήριξαν Δημοτικοί, Τοπικοί Σύμβουλοι και η εθελόντρια κα. Νάντια Ζιώγα.

Ο Δήμος τους ευχαριστεί θερμά για την αμέριστη βοήθεια και τη συμβολή τους σ’ αυτήν την προσπάθεια αλληλεγγύης και ανθρωπιάς.

Συνεχίζουμε ενωμένοι και θα τα καταφέρουμε!

Ο Δήμαρχος και το Δημοτικό Συμβούλιο σας εύχονται καλή ανάσταση και το Άγιο Φως να φωτίζει τις ψυχές και τις ζωές όλων μας.