Ανακοίνωση πρόσληψης προσωπικού για την κάλυψη αναγκών καθαριότητας των σχολικών μονάδων του Δήμου Καμένων Βούρλων

Δευ, 01/08/2022 - 00:00 έως 23:45

Στα συνημμένα αρχεία η ανακοίνωση του Δήμου Καμένων Βούρλων για την πρόσληψη προσωπικού με σχέση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, για την κάλυψη αναγκών καθαριότητας των σχολικών μονάδων του Δήμου Καμένων Βούρλων, το  έντυπο αίτησης – υπεύθυνης δήλωσης, καθώς και το Παράρτημα ΙΙ με οδηγίες συμπλήρωσης της αίτησης.

Η προθεσμία υποβολής των αιτήσεων είναι από Τρίτη 02-08-2022 έως Τρίτη 16-08-2022.