Γνωστοποιούμε ότι το Τμήμα Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Μώλου Αγ. Κωνσταμτίνου, την  Δευτέρα 11/02/2013 ημέρα  και ώρα  11,00 π.μ. θα διεξάγει κλήρωση για την ανάδειξη των τακτικών και αναπληρωματικών μελών, που θα συγκροτήσουν την Επιτροπή Διενέργειας Δημόσιων Διαγωνισμών Έργων, προϋπολογισμού μέχρι το ανώτατο όριο της 2ης τάξης ΜΕΕΠ, ήτοι μέχρι 1.500.000 € (χωρίς αναθεώρηση και Φ.Π.Α).  Ο πρώτος κλήρος τακτικών και αναπληρωματικών μελών θα είναι και ο Πρόεδρος της Επιτροπής Τακτικής και Αναπληρωματικής αντίστοιχα.

Η παρούσα ανακοίνωση να τοιχοκολληθεί στον Πίνακα Ανακοινώσεων του Δήμου Μώλου Αγ. Κωνσταντίνου  και να αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Δήμου Μώλου Αγ. Κωνσταντίνου.

-Ο-

Πρ/νος Τ.Τ.Υ.Δ.