Έχοντας υπόψη :

1.Την ανάγκη ανάδειξης μέλους αναπληρωματικού για τη συγκρότηση Επιτροπής παραλαβής έργων μεγαλύτερου ποσού των 5.869,40 € για το οικονομικό έτος 2013, λόγω παραίτησης του αναπληρωματικού μέλους Φαφούτη Δημητρίου, Δημοτικού Συμβούλου.

2. Τις διατάξεις  του άρθρου 26 του Ν. 4024/2011.

3. Την υπ΄αριθ. ΔΙΣΚΠΟ/Φ.18/οικ. 21508/04-11-2011 Απόφαση του Υπουργού Διοικητικής Μεταρρύθμισης και Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης (ΦΕΚ 2540/07-11-2011 τεύχος Β΄).

4. Την υπ΄αριθ. ΔΙΣΚΠΟ/Φ.18/οικ. 21526/04-11-2011 Εγκύκλιο του Υπουργείου Διοικητικής Μεταρρύθμισης και Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης.

2. Γνωστοποιούμε ότι το Τμήμα Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Μώλου Αγ. Κωνσταντίνου, την 12/11/2013 ημέρα Τρίτη  και ώρα  09,00 π.μ. θα διεξάγει κλήρωση για την ανάδειξη του αναπληρωματικού μέλούς Φαφούτη Δημητρίου, που θα συγκροτήσει την Επιτροπή Παραλαβής έργων μεγαλύτερου ποσού  των 5.869,40 €

3. Η παρούσα ανακοίνωση να τοιχοκολληθεί στον Πίνακα Ανακοινώσεων του Δήμου Μώλου Αγ. Κωνσταντίνου  και να αναρτηθεί στην ιστοσελίδα του Δήμου Μώλου Αγ. Κωνσταντίνου

-Ο-

Πρ/νος Τ.Τ.Υ.Δ.