ΔΙΕΝΕΡΓΕΙΑ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΕΞΕΤΑΣΗΣ ΓΙΑ ΚΟΡΟΝΟΪΟ (RAPID TEST) ΣΤΟΥΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ

Παρ, 19/02/2021 - 21:45

ΕΛΛΗΝΙΚΗ  ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΝΟΜΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

ΔΗΜΟΣ ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ

Καμ. Βούρλα  19-2-2021

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι τη Τρίτη 23/02/2021 και από ώρα 09:00 π.μ. έως 11:30 π.μ. θα πραγματοποιηθούν επαναληπτικά rapid test στο προσωπικό καθώς και στους αιρετούς του Δήμου Καμένων Βουρλών από κινητή ομάδα υγείας ΕΟΔΥ Φθιώτιδας (KOMY).

Η εξέταση αφορά στο σύνολο του προσωπικού και των αιρετών του Δήμου μας και πραγματοποιείται ύστερα από την εύρεση κρούσματος σε υπάλληλο του Δήμου.

Η κατάσταση είναι δύσκολη γι' αυτό και σε καμία περίπτωση δεν εφησυχάζουμε και η μέριμνα όλων μας είναι να προστατεύσουμε τους δημότες μας.

Σε κάθε περίπτωση όμως ο καθένας από εμάς οφείλει να ακολουθεί τις οδηγίες που εκδίδουν οι αρμόδιες υπηρεσίες.

Φοράμε μάσκες ,τηρούμε τις αποστάσεις μεταξύ μας, εφαρμόζουμε  τους κανόνες υγιεινής

Ο Δήμαρχος

Συκιώτης Ιωάννης