Διακοπές ρεύματος σε περιοχές του Δήμου Καμένων Βούρλων την Παρασκευή (19/5)

Πέμ, 18/05/2023 - 00:00 έως 23:45

Προγραμματισθείσες διακοπές ρεύματος θα σημειωθούν σε περιοχές του Δήμου Καμένων Βούρλων την Παρασκευή 19 Μαΐου 2023, από τις 8:00 έως τις 8:30 και από τις 11:30 έως τις 12:00, λόγω εκτέλεσης εργασιών στις γραμμές μεταφοράς από συνεργεία του ΑΔΜΗΕ.

Οι διακοπές ρεύματος αφορούν στις εξής περιοχές: Καινούργιο, Παραλία Καινουρίου, Νέο Θρόνιο, Άγιος Σεραφείμ, Παραλία Αγίου Σεραφείμ, Οικισμός Κουρμούση, Σκάρφεια, Δορυφορικός Σταθμός Σκάρφειας, Παραλία Μώλου και Αγία Τριάδα.

Σημειώνεται ότι επειδή πρόκειται για τεχνικές εργασίες, μπορεί να υπάρξει μικρή μεταβολή στις ώρες διακοπής, δηλαδή να μειωθούν οι ώρες (το συνηθέστερο) ή αν προκύψουν απρόβλεπτες τεχνικές δυσκολίες, να γίνει μικρή υπέρβαση.