Σήμερα 04-09-2012 διά της αρίθμ. 17/404/2012 απόφασης της Οικονομικής Επιτροπής του,  ο Δήμος Μώλου Αγ. Κωνσταντίνου ενέκρινε 1ο την αποδοχή της ένστασης Διονυσίου Τούμπα & Σια Ε.Ε. που υποβλήθηκε κατά της διακήρυξης του διαγωνισμού «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΜΕΤΑΦΟΡΑΣ ΑΣΤΙΚΩΝ ΑΠΟΒΛΗΤΩΝ», 2. την ακύρωση του διαγωνισμού και 3. Τον επανακαθορισμό των τεχνικών προδιαγραφών και όρων δημοπράτησης.

Επίσης γίνεται γνωστό ότι θα ακολουθήσει η διαδικασία ενημέρωσης εκείνων που παρέλαβαν τεύχη δημοπράτησης.

-Ο-

ΔΗΜΑΡΧΟΣ