ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

ΔΗΜΟΣ ΜΩΛΟΥ-ΑΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Καμένα Βούρλα 17.09.2013

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Σύσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα  στο Δημαρχείο  παρουσία του Δημάρχου, των Αντιδημάρχων, των Προέδρων των Δημοτικών και Τοπικών Κοινοτήτων,  των μελών του Τοπικού  Συντονιστικού Οργάνου του Δήμου Μώλου-Αγίου Κων/νου, όπου συζητήθηκε η έντονη σεισμική δραστηριότητα που παρατηρείται τις τελευταίες ημέρες στην περιοχή του Δήμου Μώλου-Αγίου Κων/νου  .

Στη σύσκεψη συμμετείχαν  και οι  κ.κ. Λέκκας Ευθύμης Καθηγητής του Τμήματος Γεωλογίας και Γεωπεριβάλλοντος του Ε.Κ.Π.Α.,  Αντιπροέδρου του ΟΑΣΠ, Παπαδόπουλος Νικήτας Γενικός Διευθυντής του ΟΑΣΠ, Κερπέλης Πλούταρχος Διευθυντής Τμήματος  Κοινωνικής  Αντισεισμικής Άμυνας του ΟΑΣΠ, Γκουντρομίχου Χρύσα Προϊσταμένη Τμήματος  Σχεδίων Έκτακτης Ανάγκης  του ΟΑΣΠ, Πανουτσοπούλου Μαρία Προϊσταμένη του Τμήματος Προγραμματισμού του ΟΑΣΠ.

ΣυνημμένοΜέγεθος
Microsoft Office document icon deltio_typoy_seismoi.doc23.5 KB