ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
Καμένα Βούρλα  27.11.2012
Αρ. πρωτ. 19853

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας γνωρίζουμε ότι σε εφαρμογή των διατάξεων της απόφασης με αριθμ. ΔΙΣΚΠΟ/Φ.18/οικ.21508/4-11-2011 του Υπουργού Διοικητικής Μεταρρύθμισης και Ηλεκτρονικής Διακυβέρνησης , στις 30/11/2012 ημέρα Παρασκευή  και ώρα 12:00 π.μ στα γραφεία της Υπηρεσίας μας (Αγίου Παντελεήμονα 8, Καμένα Βούρλα) πρόκειται να διεξαχθεί κλήρωση για τη συγκρότηση Επιτροπής παραλαβής φυσικού εδάφους για το έργο :

« ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΧΑΔΑ ΣΤΙΣ ΘΕΣΕΙΣ ΤΡΑΓΑΝΑ Δ. Ε. ΚΑΜΕΝΩΝ ΒΟΥΡΛΩΝ ΚΑΙ ΜΟΥΡΤΙΤΣΑ Δ.Ε. ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΩΛΟΥ – ΑΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ »

Η κλήρωση που αφορά το έργο θα διεξαχθεί μεταξύ των υπαλλήλων:

1. Αποστολόπουλος Ιωάννης.
  2. Αποστολίνα  Ζωή.
  3. Βαμβάτσικος Νίκος.
  4. Κοτάκου Αικατερίνη.

Η παρούσα θα αναρτηθεί στον πίνακα ανακοινώσεων και στην ιστοσελίδα του Δήμου.

Καμένα Βούρλα 27.11.2012
Ο  Προϊστάμενος Τ.Τ.Υ.